11820 iPhone destek hattı hizmetinizdedir.

iPhone ipad destek hattı. iPhone ile ilgili sorunlarınızda destek almak yada danışmak için 11820 teknoloji destek hattı hizmetinizdedir.

Tüm dünyada mobil teknolojisinde çığır açan iPhone, Steve Jobs yönetimindeki Apple tarafından geliştirilen bir akıllı telefondur.  iPhone sahip olduğu çoklu dokunmatik teknolojisi ve kullanım şekliyle cep telefonu, cep bilgisayarı, müzik çalar ve internet özelliklerini tek cihazda birleştirmeyi başarmıştır. iPhone tüm bu özlliklerin yanında bir ilk olan, üçüncü parti yazılımların kontrol edilerek yayınlandığı, Apple’ın app. store ( Yazılım Mağazası) adını verdiği bir platformu kullanıcılarına açmıştır.  Ayrıca geliştirilen itunes programı üzerinden kullanıcılar, iPhone ve app store a erişebilmektedir.  iPhone un öne çıkan bir özelliği ise multi touch adı verilen patentli  dokunmatik ekran teknolojisidir.
Bu teknoloji sayesinde iPhone ekranına birden çok parmakla dokunarak işlem yapılabilmektedir. iPhone un diğer bir önemli özelliği de mac osX temel alınarak geliştirilen, kullanıcı dostu işletim sistemi, iOS tur. iOs eğlenceli animasyonlara, kolay kullanılabilen bir arayüze sahiptir.

Apple her yeni iphone modelini piyasaya sürdüğünde satış rekorları kırmaktadır. Meraklıları tarafından yeni modellerin çıkması dört gözle beklenmektedir. Tüm dünyada yüzmilyonlara ulaşan iphone kullanıcıları, zaman zaman bazı problemlerle karşılaşabilmektedir. Genel olarak kullanıcılar; internet bağlantı sorunları, güncelleme sorunları, uygulama yükleyememe sorunları, güncelleme problemleri, sosyal medya sitelerine ulaşamamak ve sim kart problemleri gibi sorunlarla karşılaşılmaktadır. Genellikle bazı basit ayarlar yapılarak çözülebilecek bu sorunlar için iphone kullanıcıları profesyonel bir desteğe ihtiyaç duymaktadır.

İphone ile ilgili karşılaştığınız sorunlarda, 11820 teknoloji destek hattı ihtiyacınız olan desteği sağlamaktadır. Teknoloji destek hattı, bilgisayar, internet, iphone ve ipad ile ilgili karşılaştığınız tüm soru ve sorunlarınız için, haftanın 7 günü gece saat 03:00 e kadar sizlere hizmet vermektedir. iPhone ve iPad ile ilgili sorunlarınızı çözmek için her zaman bizi arayabilirsiniz. Bizden destek alan müşterilerimizin yorumlarını okumak ve fikirlerinizi paylaşmak için facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Örnek sorular: iphone destek hattı, iphone yardım. İphone sorunları, ios problemi ve çözümü, itune sorunları. iPhone ile internete bağlanamıyorum.  iphonedan güvenlik kamerası izleme. Yurtdışı iphone kayıt sorunu, simkart sorunu, appstor uygulama yükleme sorunu.

Etiketler: , , , , , , , , ,Bilgisayar Destek-Donanım Sorunları-3G Destek-Adsl Modem Kurulumu-Android Destek-E-posta hesabı oluşturma -Facebook Destek-Hotmail Üyelik Destek-ipad Destek-Casper tablet sıfırlama-Artes tablet sıfırlama-Desen kilidi unutma-İphone Destek Hattı-Laptop Destek-Pc Destek-Samsung Destek Hattı-Skype Destek Hattı-Facebook hesabı kurtarma-Sosyal Medya Destek-Teamviewer ne işe yarar-Mobil Destek Hattı-Teknoloji destek Hattı-Telefon Destek-Telefon fonksiyon ve uygulamaları-Telefonu yedekleme ve taşıma-Telefonla internete bağlanma-Twitter Destek hattı-Resim yedekleme-Veri yedekleme-Antivirüs Programı destek-Virüs Programları Destek-Windows 7 Destek-XP Kurulumu-Windows 8 sıfırlama-Windows 8 şifre sorunu-internet bağlantı destek-Modem destek- Adsl destek hattı- Smart tv bağlantı sorunları- Dvr port açma- Güvenlik kamerası port açma

>