Android sorunları için “11820 Android Destek Hattı Hizmetinizdedir”

11820 Teknoloji Destek Hattı olarak;

Android, Google  tarafından geliştirilmiş, linux tabanlı bir mobil cihaz, cep telefonu, tabletler için geliştirilmiş bir işletim sistemidir. Android in en önemli özelliği açık kaynak kodlu olmasıdır. Bu özelliği sayesinde  tüm dünyada android işletim sistemi için uygulamalar geliştiren çok geniş bir yazılımcı kitlesine sahiptir. Bu yazılımlar sayesinde android cihazlara çok çeşitli fonksiyonlar ve yetenekler kazandırılmaktadır. Sayısı yüzbinleri çoktan aşan bu uygulamalar, Google Play Store un son derece basit arayüzünü kullanarak yüklenebilmektedir.

Bugün birçok android cihaz kısa bir zaman önce kullandığımız bilgisayarlardan, neredeyse daha güçlü bir donanıma sahiptir. Bu güçlü donanım sayesinde birçok uygulama, gerçekçi 3d oyunlar ve internet,  artık cep telefonları ve tabletler üzerinde rahatlıkla çalışabilmektedir.

Android işletim sistemi her geçen gün gelişmekte ve kullanıcı sayısındaki artışla birlikte, aynı zamanda destek ihtiyacı da artmaktadır. Android kullanıcıları genellikle, desen kilidi unutmak, internet bağlantı sorunları, uygulama sorunları, telefon güncelleme sorunları, video ve flash animasyon oynatma sorunu, play store dan uygulama yükleme sorunları, telefon kaydı sorunları, facebook twitter gibi çeşitli sosyal medya sitelerinde karşılaşılan sorunlar, telefonun açılmaması, ses gitmemesi gibi sorunlar yaşamaktadırlar.

Birçoğu yazılımsal olarak çözülebilecek olan bu problemler, kullanıcıların gereken desteği bulamaması nedeniyle, çoğu zaman servise gitmelerine, gereksiz zaman ve para kaybına yol açmaktadır. Android cihazlara destek verebilecek, konusunda deneyimli bir firma yada servis bulmakta zorluk çekilmektedir.

11820 Teknoloji Destek Hattı, bilgisayar, internet ve aynı zamanda android yüklü cihazlara da  destek  vermektedir. 11820 Teknoloji destek hattı’nı andrid cep telefonları, tabletler ve tüm mobil cihazlar ile ilgili soru ve sorunlarınız için arayabilirsiniz. Bizden bilgisayar,  internet ve android cihaz desteği alan müşterilerimizin yorumlarını okumak ve fikirlerinizi paylaşmak için facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Örnek Sorular: Android destek, desen kilidi unutmak, android yardım. Android internet sorunları, internet bağlantı sorunları. Uygulama sorunları, telefon güncelleme sorunları, samsung android güncelleme sorunu. Video ve flash animasyon oynatma sorunu, android oyun yükleme, play store dan uygulama yükleme sorunları. Telefon kaydı sorunları, facebook twitter gibi çeşitli sosyal medya sitelerinde karşılaşılan sorunlar. Telefonum açılmıyor, facebook açılmıyor. Android şifremi unuttum.

Etiketler: , , , , , , , , ,Bilgisayar Destek-Donanım Sorunları-3G Destek-Adsl Modem Kurulumu-Android Destek-E-posta hesabı oluşturma -Facebook Destek-Hotmail Üyelik Destek-ipad Destek-Casper tablet sıfırlama-Artes tablet sıfırlama-Desen kilidi unutma-İphone Destek Hattı-Laptop Destek-Pc Destek-Samsung Destek Hattı-Skype Destek Hattı-Facebook hesabı kurtarma-Sosyal Medya Destek-Teamviewer ne işe yarar-Mobil Destek Hattı-Teknoloji destek Hattı-Telefon Destek-Telefon fonksiyon ve uygulamaları-Telefonu yedekleme ve taşıma-Telefonla internete bağlanma-Twitter Destek hattı-Resim yedekleme-Veri yedekleme-Antivirüs Programı destek-Virüs Programları Destek-Windows 7 Destek-XP Kurulumu-Windows 8 sıfırlama-Windows 8 şifre sorunu-internet bağlantı destek-Modem destek- Adsl destek hattı- Smart tv bağlantı sorunları- Dvr port açma- Güvenlik kamerası port açma

>