Android telefonlarda desen kilidi sorunu.

Desen kilidini unuttum. Desen kilidini açamıyorum. Desen kilidi sorunu. Desen kilidi nasıl açılır? Şekil kilidini açmak. Tablet desen kilidini açmak. Android tablette desen kilidi sorunu. Şekil kilidi problemi. Samsung htc lg cep telefonu desen kilidini açamıyorum.

Android işletim sistemli cihaz kullananların karşılaştıkları desen kilidini unutma sorunu, çoğu kullanıcı için oldukça sıkıntı oluşturmaktadır. Android cihazlarınıza belirlediğiniz desen kilidini unutursanız neler yapmanız gerektiğini bu yazımızda sizlere anlatmaya çalışacağız.

Android cihazınızın desen kilidini unuttuğunuzda uygulayacağınız adımlardan ilki; telefonunuza tanımlı olan gmail hesabınızı kullanarak desen kilidinizi iptal etmek yada yeni bir desen kilidi oluşturmaktır.
Bunu yapmak için öncelikle cihazınıza tanımlı olan gmail adresini ve şifresini tam olarak bildiğinizden emin olun. Desen kilidini hatalı olarak 5 kere denediğinizde ekranda “Deseni unuttunuz mu?” yazan bir uyarı mesajı gelir. Bu uyarının üzerine dokunarak cihazda tanımlı olan gmail adresinizi ve şifrenizi girerek desen kilidinizi iptal etmeyi yada yeni bir desen kilidi oluşturmayı seçin.

Eğer telefonunuza tanımlı bir gmail hesabı yoksa yada şifresini hatırlamıyorsanız cihazınızı açmak için yapabileceğiniz işlem cihazınızı resetleyerek fabrika ayarlarına döndürmektir. Bu yöntemin dezavantajı cihaz resetlendiğinde tüm bilgilerinizin silinmesidir.  Eğer daha önce yedek almadıysanız telefonun hafızasında kayıtlı olan tüm verilerinizin silineceğini unutmayın.

      

Resetleme işlemi telefonunuzun markasına hatta modeline göre farklılıklar göstermektedir. Resetleme işleminin nasıl yapılacağını öğrenmek için telefonunuzun yetkili servisi ile temasa geçebilir yada deneyimli teknik personeli ile hizmet veren 11820 Teknoloji Destek Hattı‘nı arayabilirsiniz.

Teknoloji destek hattı, cep telefonu, bilgisayar, mobil cihazlar, internet bağlantı sorunları ve teknoloji ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için, haftanın 7 günü gece saat 03:00 e kadar sizlere hizmet vermektedir. Bizden destek alan müşterilerimizin yorumlarını okumak ve fikirlerinizi paylaşmak için facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Örnek Sorular: Desen kilidi sorunu.  Desen kilidini açamıyorum. Telefonuma desen kilidi verdim fakat açılmıyor. Şekil kilidi açılmıyor. Telefonda desen kilidi yardım. Desen kilidimi unuttum. Desen kilidi açma çözme. Android telefonlarda desen kilidi nasıl açılır. Android tablet desen kilidi açmak. Tabletimi açamıyorum. Samsung galaxy S2 S3 Ace desen kilidi açma. LG HTC SONY telefonlarda desen kilidi ataşehir escort nasıl çözülür. Desen şifremi unuttum.

Etiketler: , , , , , , , , , , ,Bilgisayar Destek-Donanım Sorunları-3G Destek-Adsl Modem Kurulumu-Android Destek-E-posta hesabı oluşturma -Facebook Destek-Hotmail Üyelik Destek-ipad Destek-Casper tablet sıfırlama-Artes tablet sıfırlama-Desen kilidi unutma-İphone Destek Hattı-Laptop Destek-Pc Destek-Samsung Destek Hattı-Skype Destek Hattı-Facebook hesabı kurtarma-Sosyal Medya Destek-Teamviewer ne işe yarar-Mobil Destek Hattı-Teknoloji destek Hattı-Telefon Destek-Telefon fonksiyon ve uygulamaları-Telefonu yedekleme ve taşıma-Telefonla internete bağlanma-Twitter Destek hattı-Resim yedekleme-Veri yedekleme-Antivirüs Programı destek-Virüs Programları Destek-Windows 7 Destek-XP Kurulumu-Windows 8 sıfırlama-Windows 8 şifre sorunu-internet bağlantı destek-Modem destek- Adsl destek hattı- Smart tv bağlantı sorunları- Dvr port açma- Güvenlik kamerası port açma

>