Apple Destek Hattı Hizmetinizde

11820 Teknoloji Destek Hattı olarak;
apple-iphone-destek

iPhone Destek Hattı

Apple iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5, iPhone 4s Apple ürünleri ile ilgili yaşanan güncelleme sorunu, internet wifi bağlantı sorunu ve diğer tüm sorunlara çözüm sağlıyor.

Geçmişten bugüne iPhone Modelleri:

iPhone Model Piyasa Tarihi Önceki versiyondan beri geçen gün
2G 29.Haz.07
3G 10.Haz.08 347
3GS 08.Haz.09 363
4 21.Haz.10 378
4S 11.Eki.11 477
5 21.Eyl.12 346
5C & 5S 21.Eyl.13 365
6 & 6+(Plus) 26.Eyl.14 370

 

Sıkça Yaşanan Sorunlar; iPhone güncelleme yapamıyorum, 8.3 güncelleme sorunu, iPhone mail kurulumu, iPhone internet ayarları, iPhone yedek alma, iPhone Wi-fi problemi vb. tüm sorunlar ile ilgili destek ve çözüm hizmeti.

ipad-air

iPad Destek Hattı

iPad Air 2 – iPad Air – iPad mini 3 – iPad mini 2 – iPad mini Apple ürünleri ile ilgili destek hizmeti veriyoruz.

iPad Apple şirketi tarafından tasarlanan, geliştirilen iOS işletim sistemli bir tablet bilgisayardır. İlk iPad, 3 Nisan 2010 tarihinde tanıtıldı. En son iPad modelleri, iPad Air 2 ve iPad Mini 3, 16 Ekim 2014 tarihinde tanıtılmış ve tarihinde satışa sunulmuştur. Kullanıcı arayüzü multi-touch ekran üzerine sanal klavye ile kurulmuştur. iPad Wi-Fi ve Wi-Fi ile birlikte hücresel bağlantı da içeren iki farklı türde üretilmektedir. iPad, üretildiği günden günümüze kadar 200 milyon adet satmıştır.

Sıkça Yaşanan Sorunlar; iPad ilk kurulum, iPad Wi-Fi bağlantı sorunu, iPad güncelleme, iPad uygulama ayarları, iPad air şarj sorunu, iPad air kamera sorunu vb. tüm sorunlar ile ilgili destek ve çözüm hizmeti.

iPad Modelleri: iPad (1.Nesil),  iPad 2, iPad (3.Nesil), iPad (4.Nesil), iPad Air

macbook-destek

MacBook Destek Hattı

MacBook, MacBook Air, MacBook Pro, iMac Apple ürünleri ile ilgili destek hizmeti veriyoruz.

Mac OS X, Macintosh işletim sistemi ailesinin son sürümüdür ve Apple Inc. tarafından Macintosh bilgisayarları için tasarlanmış bir işletim sistemidir.

Mac OS X aslen BSD ve Mach mikroçekirdeği üzerine kurulu, açık kaynak bir işletim sistemi olan Darwin’e dayanır. Apple bu sistemi kendi amaçlarına göre geliştirdikten sonra Mac OS X kullanıcı arabirimi olarak Aqua’yı geliştirmiştir. Sistemin çekirdeği ve bazı bileşenleri açık kaynak olmasına rağmen, çoğu bileşeni açık kaynak değildir.

Mac OS X Server ise her ne kadar mimari olarak masaüstü Mac OS X ile aynı olsa da, Apple sunucuları için hazırlanmış ayrı bir işletim sistemidir. Mac OS X’ten farklı olarak gelişmiş yönetim araçları içerir.

Sıkça Yaşanan Sorunlar; MacBook Wi-fi sorunu, Macbook internet bağlantı sorunu çözümü, Macbook DNS nasıl değiştirilir, Macbook kurulumu, OS X Kurulumu vb. tüm sorunlar ile ilgili destek ve çözüm hizmeti.

Macbook işletim sistemi sürümleri ve isimleri:

Mac OS X Server 1.0 Hera
Mac OS X Developer Preview
Public Beta Kodiak
Mac OS X 10.0 Cheetah
Mac OS X 10.1 Puma
Mac OS X 10.2 Jaguar
Mac OS X 10.3 Panther
Mac OS X 10.4 Tiger
Mac OS X 10.5 Leopard
Mac OS X 10.6 Snow Leopard
Mac OS X 10.7 Lion
OS X 10.8 Mountain Lion
OS X 10.9 Mavericks
OS X 10.10 Yosemite
OS X 10.11 El Capitan

Görseller www.apple.com sitesinden temin edilmiştir.

Kaynak tr.wikipedia.org

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,Bilgisayar Destek-Donanım Sorunları-3G Destek-Adsl Modem Kurulumu-Android Destek-E-posta hesabı oluşturma -Facebook Destek-Hotmail Üyelik Destek-ipad Destek-Casper tablet sıfırlama-Artes tablet sıfırlama-Desen kilidi unutma-İphone Destek Hattı-Laptop Destek-Pc Destek-Samsung Destek Hattı-Skype Destek Hattı-Facebook hesabı kurtarma-Sosyal Medya Destek-Teamviewer ne işe yarar-Mobil Destek Hattı-Teknoloji destek Hattı-Telefon Destek-Telefon fonksiyon ve uygulamaları-Telefonu yedekleme ve taşıma-Telefonla internete bağlanma-Twitter Destek hattı-Resim yedekleme-Veri yedekleme-Antivirüs Programı destek-Virüs Programları Destek-Windows 7 Destek-XP Kurulumu-Windows 8 sıfırlama-Windows 8 şifre sorunu-internet bağlantı destek-Modem destek- Adsl destek hattı- Smart tv bağlantı sorunları- Dvr port açma- Güvenlik kamerası port açma

>