Bilgisayar neden açılmaz. Monitöre görüntü gelmiyor.

Bilgisayarım açılmıyor, bilgisayarımda görüntü yok, monitörümde no signal yazıyor, notebook açılmıyor. Bir sorun algılandı ve bilgisayarınızın zarar görmesini önlemek için Windows kapatıldı. Bilgisayarı açtığımda bip sesleri geliyor. Windows başlatılamadı.

Bilgisayar kullanıcıları buna benzer sorunlarla her an karşılaşabilir. Bilgisayarlar her ne kadar teknolojik cihazlar olsa da, arızalanma olasılıkları yüksektir. Bu tür sorunlar bilgisayar donanımından, yazılımdan yada kullanıcının hatalarından kaynaklanıyor olabilir.

Bilgisayarların donanımsal bir sorundan kaynaklanan sorunları için servise başvurmak zorunda kalabiliriz. Fakat çoğu durumda yapacağımız bazı basit kontrollerle gereksiz yere servise gitmekten, zaman ve para kaybına uğramaktan kurtulabiliriz.

Bilgisayarın açılmasını engelleyen yanlış kablo bağlantıları, bilgisayarınıza en son yüklediğimiz bir program, bozulan monitör ayarları, en son yaptığımız donanım değişiklikleri, bilgisayara taktığımız usb aygıtlar, klavye mouse arızası gibi bazı basit sorunlar doğru kontroller yapılarak  tespit edilebilir. Bu kontrolleri servise gitmeden kendiniz de yaparak sorunu çözebilirsiniz. Bilgisayar kullanıcısı olarak bu konuda tecrübe sahibi kadıköy escort değilseniz,  uzman bir teknik destek personelinden destek alarak bu kontrolleri kendiniz de sağlayabilirsiniz. Çoğu durumda yaptığınız bu basit kontrollerle bilgisayarınızı servise gitmek zorunda kalmadan tekrar çalışır hale getirmeniz mümkündür.

11820 Teknoloji Destek Hattı, uzman teknik destek personeli ile bilgisayar konusunda yaşadığınız sorunlara destek vermek için hizmetinizdedir. Türkiyenin neresinde olursanız olun, haftanın 7 günü gece saat 03:00 e kadar, 11820 Teknoloji Destek hattını arayabilirsiniz.

Teknoloji destek hattı, bilgisayar mobil internet ve teknoloji ürünleri ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızda sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Bizden destek alan müşterlerimizin yorumlarını okumak ve fikirlerinizi paylaşmak için lütfen facebook sayfamızı ziyaret ediniz.


Örnek Sorular:  Bilgisayarım açılmıyor. Notebook açılmıyor. Kasada elektrik var, monitör açılıyor görüntü yok, bilgisayar açılıyor bekleme konumuna geçiyor. Kasadan yanık kokusu geliyor. Netbook açılmıyor. Kasada ışıklar yanmıyor. Monitörde ışık yanmıyor. Bütün bağlantılar yapıldı, güç düğmesine basınca sistem açılmıyor. Monitöre görüntü gelmiyor no signal yazıyor. Monitör ışığı önce yeşil yanıyor sonra turuncu oluyor. Windows başlatılamadı hatası alıyorum. Klavye hatası alıyorum F1 tuşuna basın yazıyor. Bilgisayarı açtığımda sürekli bip sesleri geliyor. Kesik kesik bipleme sesleri duyuyorum. Bilgisayarı her açtığımda bios açılıyor. Bilgisayarımda görüntü yok.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,Bilgisayar Destek-Donanım Sorunları-3G Destek-Adsl Modem Kurulumu-Android Destek-E-posta hesabı oluşturma -Facebook Destek-Hotmail Üyelik Destek-ipad Destek-Casper tablet sıfırlama-Artes tablet sıfırlama-Desen kilidi unutma-İphone Destek Hattı-Laptop Destek-Pc Destek-Samsung Destek Hattı-Skype Destek Hattı-Facebook hesabı kurtarma-Sosyal Medya Destek-Teamviewer ne işe yarar-Mobil Destek Hattı-Teknoloji destek Hattı-Telefon Destek-Telefon fonksiyon ve uygulamaları-Telefonu yedekleme ve taşıma-Telefonla internete bağlanma-Twitter Destek hattı-Resim yedekleme-Veri yedekleme-Antivirüs Programı destek-Virüs Programları Destek-Windows 7 Destek-XP Kurulumu-Windows 8 sıfırlama-Windows 8 şifre sorunu-internet bağlantı destek-Modem destek- Adsl destek hattı- Smart tv bağlantı sorunları- Dvr port açma- Güvenlik kamerası port açma

>