Facebook Hasta, Yaralı Olan veya Başka Nedenlerle Medeni Ehliyeti Olmayan Biri İçin Hesap Kaldırma İsteği

facebook-cagri-merkezi

Facebook kullanıcıları ailenizden birinin ya da sizin hasta ve yaralı olma gibi veya başka nedenlerle medeni ehliyeti olamama durumunuz olduğunda; Facebook’tan hesabınızın kapatılmasını talep edebilirsiniz.

Sizin adınıza olan bir hesabı aileniz, siz de ailenizin adına olan hesap için kapatma talebini aşağıdaki adımları takip ederek yapabilirsiniz.

Hasta, yaralı olan veya başka nedenlerle medeni ehliyeti olmayan biri için hesap kaldırma işlemini, “https://www.facebook.com/help/contact/191122007680088” linkine tıklayarak açılan sayfada istenilen bilgileri doldurunuz.

Bilgileri eksiksiz doldurduktan sonra sizden iki ayrı belge isteyecektir.

Vasilik belgeniz, “vekâletname, mahkeme kararı” gibi.

Sağlık kurumunun veya doktorun verdiği kişinin durumunu özetleyen belge, bu belgede doktorun ya da sağlık kuruluşun kaşe ve imzası olmak zorundadır.

Hazırladığınız belgeleri dosya olarak yükledikten sonra formu gönderebilirsiniz. En kısa süre içerisinde gönderdiğiniz belgeler ve bilgilerin doğruluğu kontrol edilerek size dönüş yapılacaktır.

resim 1

Hemen Canlı Destek Almak İçin Tıklayın !

 

Etiketler: , ,Bilgisayar Destek-Donanım Sorunları-3G Destek-Adsl Modem Kurulumu-Android Destek-E-posta hesabı oluşturma -Facebook Destek-Hotmail Üyelik Destek-ipad Destek-Casper tablet sıfırlama-Artes tablet sıfırlama-Desen kilidi unutma-İphone Destek Hattı-Laptop Destek-Pc Destek-Samsung Destek Hattı-Skype Destek Hattı-Facebook hesabı kurtarma-Sosyal Medya Destek-Teamviewer ne işe yarar-Mobil Destek Hattı-Teknoloji destek Hattı-Telefon Destek-Telefon fonksiyon ve uygulamaları-Telefonu yedekleme ve taşıma-Telefonla internete bağlanma-Twitter Destek hattı-Resim yedekleme-Veri yedekleme-Antivirüs Programı destek-Virüs Programları Destek-Windows 7 Destek-XP Kurulumu-Windows 8 sıfırlama-Windows 8 şifre sorunu-internet bağlantı destek-Modem destek- Adsl destek hattı- Smart tv bağlantı sorunları- Dvr port açma- Güvenlik kamerası port açma

>