Facebook Hesabınızı Onaylamak İle İlgili Sorunu Bildirimi

Yeni açılan veya var olan Facebook hesabınızı onaylamak için e-posta ya da cep telefonu numaranıza kod gönderip doğrulamak gerekmektedir. Fakat bazen bu doğrulama kodu e-posta veya cep telefonuna gelmeyebiliyor. Sebebi, o andaki Facebook sunucularındaki yoğunluk ya da sürekli kod istemek olabilir. Cep telefonları için operatör değişiklikleri de etkilidir. Eğer operatör değişikliği yaptıysanız 72 saat beklemeniz gerekmektedir.

Eğer sorun oluştuktan sonra bir süre bekleyip tekrar kod istediniz fakat gelmediyse aşağıdaki yönlendirmeleri uygulayarak sorununuzu giderebilirsiniz.

Facebook e-posta doğrulama kodu alamıyorsanız;

Buraya tıklayarak sorun bildirim ekranını açalım.

(https://www.facebook.com/help/contact/174964429275926)

facebook e-posta onay kodu

Açılan ekrandaki bilgileri doğru bir şekilde doldurup gönderelim.

E-posta adresinize, iletmiş olduğunuz sorunla ilgili dönüş yapacaktır.

 

Facebook cep telefonu doğrulama kodu alamıyorsanız;

Buraya tıklayarak sorun bildirim ekranını açalım.

(https://www.facebook.com/help/contact/338822979524831)

facebook onay kodu sorunu

Açılan ekrandaki bilgileri doğru bir şekilde doldurup gönderelim.

İletişim e-postası olarak iletmiş olduğunuz e-postanıza dönüş yapılacaktır

Etiketler: , , , , , ,Bilgisayar Destek-Donanım Sorunları-3G Destek-Adsl Modem Kurulumu-Android Destek-E-posta hesabı oluşturma -Facebook Destek-Hotmail Üyelik Destek-ipad Destek-Casper tablet sıfırlama-Artes tablet sıfırlama-Desen kilidi unutma-İphone Destek Hattı-Laptop Destek-Pc Destek-Samsung Destek Hattı-Skype Destek Hattı-Facebook hesabı kurtarma-Sosyal Medya Destek-Teamviewer ne işe yarar-Mobil Destek Hattı-Teknoloji destek Hattı-Telefon Destek-Telefon fonksiyon ve uygulamaları-Telefonu yedekleme ve taşıma-Telefonla internete bağlanma-Twitter Destek hattı-Resim yedekleme-Veri yedekleme-Antivirüs Programı destek-Virüs Programları Destek-Windows 7 Destek-XP Kurulumu-Windows 8 sıfırlama-Windows 8 şifre sorunu-internet bağlantı destek-Modem destek- Adsl destek hattı- Smart tv bağlantı sorunları- Dvr port açma- Güvenlik kamerası port açma

>