11820 Facebook Destek Hattı Hizmetinizdedir

11820 Teknoloji Destek Hattı olarak;

11820 Teknoloji destek hattı aynı zamanda tüm facebook sorunlarınız için, Facebook destek hattı olarak ta hizmetinizdedir. Tüm facebook sorunları nız için 11820, facebook konusunda uzman personeli ile hizmetinizdedir.

11820 Hemen aramak için dokunun !

Tüm dünyada her geçen gün kullanıcı sayısı artan Facebook nedir? Facebook kullanıcıların arkadaşlarıyla  bilgi alış verişi yapmasını,  iletişim kurmasını, resimlerini paylaşmasını amaçlayan sosyal bir web sitesidir.  Harvard Üniversitesinde  öğrenci olan Mark Zuckerberg tarafından 4 Şubat 2004 tarihinde kurulan facebook, öncelikle  üniversite öğrencilerinin haberleşmesi amacıyla kurulmuştu. Zamanla civardaki üniversiteleri ve diğer okullarıda kapsayan facebook 11 Eylül 2006 tarihinde, tüm e-mail adresleri ile üye kabul etmeye başladı. Dünyanın en çok ziyaret edilen siteleri arasında ilk sıralarda yer alan facebook un, ekim 2012 itibariyle kullanıcı sayısı tüm dünyada 1 milyardan fazladır. Borsa değeri olarak ta dünyanın en değerleri şirketleri arasında yerini almıştır.

Kullanıcı sayısının artması ile birlikte aynı zamanda facebook un özellikleride artmaktadır. Facebook a sürekli yeni fonksiyonlar ve özellikler eklenmektedir. Önceleri sadece resim eklenebilen facebook a, video paylaşımı, görüntülü mesaj gönderme, sesli ve görüntülü sohbet gibi özellikler kısa bir süre önce  eklenmiştir.

Özelliklerinin ve kullanıcı sayısının artmasına parallel olarak, kullanıcıların karşılaştığı sorunlarda artış göstermektedir. En çok karşılaşılan problemler, facebook a erişim sorunu, şifre ve email adresinin unutulması, facebook görüntülü konuşma sorunu, facebook oyunlarının açılmaması, resim ve video görüntüleme sorunları, istenmeyen arkadaşlar, facebook hesabınının çalınması v.b. sorunlar kullanıcıların en çok karşılaştığı sorunlardır.

Sorunla karşılaşan kullanıcılar, facebook un ülkemizde destek veren bir çağrı merkezi ve servisinin bulunmaması nedeni ile sıkıntı yaşamaktadırlar. Facebook konusunda uzman bir destek firmasına da bulunmamaktadır. 11820 Teknoloji Destek Hattı, ülkemizdeki bu açığı farkederek kurulmuş, bilgisayar mobil ve internet konularında destek vermeye başlayan, herkese açık bir servistir.

Teknoloji destek hattı, bilgisayar, mobil cihazlar, internet, facebook ve diğer sosyal medya siteleri ile ilgili, tüm soru ve sorunlarınız için, haftanın 7 günü sabah 09:00’dan gece saat 02:00 ye kadar sizlere hizmet vermektedir. Facebook sorunlarınızı çözmek için her zaman bizi arayabilirsiniz. Bizden destek alan müşterilerimizin yorumlarını okumak ve fikirlerinizi paylaşmak için facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Örnek Sorular: Facebook açılmıyor, facebook hesabım çalındı, facebook görüntülü sohbet sorunu. Facebook şifremi unuttum, facebook okey açılmıyor. Facebook arkadaşlarım görünmüyor, facebook hesabın kendiliğinden beğeni yapıyor. Facebook kapak resmini değiştirmek, nasıl resim paylaşılır. Facebook ta nasıl video paylaşabilirim. İstemediğim arkadaşları nasıl engelleyebilirim.

 

 

 

Etiketler: , , , , , , , , , ,Bilgisayar Destek-Donanım Sorunları-3G Destek-Adsl Modem Kurulumu-Android Destek-E-posta hesabı oluşturma -Facebook Destek-Hotmail Üyelik Destek-ipad Destek-Casper tablet sıfırlama-Artes tablet sıfırlama-Desen kilidi unutma-İphone Destek Hattı-Laptop Destek-Pc Destek-Samsung Destek Hattı-Skype Destek Hattı-Facebook hesabı kurtarma-Sosyal Medya Destek-Teamviewer ne işe yarar-Mobil Destek Hattı-Teknoloji destek Hattı-Telefon Destek-Telefon fonksiyon ve uygulamaları-Telefonu yedekleme ve taşıma-Telefonla internete bağlanma-Twitter Destek hattı-Resim yedekleme-Veri yedekleme-Antivirüs Programı destek-Virüs Programları Destek-Windows 7 Destek-XP Kurulumu-Windows 8 sıfırlama-Windows 8 şifre sorunu-internet bağlantı destek-Modem destek- Adsl destek hattı- Smart tv bağlantı sorunları- Dvr port açma- Güvenlik kamerası port açma

>