Güvenlik Uygulamaları Destek Hizmeti

Her gün milyonlarca İnternet uygulaması bilgisayarlara, cep telefonlarına indirilip yüklenmektedir. Milyonlarca mesaj paylaşılmaktadır. Özellikle çok iyi tanınmayan ve güvenli olduğu kesin kanıtlanmamış sitelerden indirilen uygulamalar, tanımadığınız kişilerden gelen mesajlar bilgisayarlarımız ve bizim için siber tehditler oluşturmaktadır.

Hizmetimizin amacı müşterilerimizi İnternet ve Bilgi Sistemleri güvenliği konularında bilgilendirme, korunma araçları kuruluşu, desteği vermektir..

Hizmet alanımıza örnek olarak, Anti-Virus, Güvenlik Uygulamaları, Şifre kullanımı, Güvenli Alışveriş, İnternet Uygulamalarında Güvenlik Ayarlarını sayabiliriz.

Günümüzde özellikle internette geçen zamanın büyük bölümü sosyal ağ sitelerinde geçirilmektedir. Sosyal ağlarda kişisel bilgilerimizin gizliliğinin sağlanması çok önem kazanmıştır.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,Bilgisayar Destek-Donanım Sorunları-3G Destek-Adsl Modem Kurulumu-Android Destek-E-posta hesabı oluşturma -Facebook Destek-Hotmail Üyelik Destek-ipad Destek-Casper tablet sıfırlama-Artes tablet sıfırlama-Desen kilidi unutma-İphone Destek Hattı-Laptop Destek-Pc Destek-Samsung Destek Hattı-Skype Destek Hattı-Facebook hesabı kurtarma-Sosyal Medya Destek-Teamviewer ne işe yarar-Mobil Destek Hattı-Teknoloji destek Hattı-Telefon Destek-Telefon fonksiyon ve uygulamaları-Telefonu yedekleme ve taşıma-Telefonla internete bağlanma-Twitter Destek hattı-Resim yedekleme-Veri yedekleme-Antivirüs Programı destek-Virüs Programları Destek-Windows 7 Destek-XP Kurulumu-Windows 8 sıfırlama-Windows 8 şifre sorunu-internet bağlantı destek-Modem destek- Adsl destek hattı- Smart tv bağlantı sorunları- Dvr port açma- Güvenlik kamerası port açma

>