Hüküm Giymiş Bir Cinsel Suçlu Facebook’tan Nasıl İhbar Edilir?

Gerçek hayatta sevdiklerimizi korumak için onları kötü insanlar ve çevresinden uzak tutmaya çalışırız. Bunu gerçek hayatta uygulamak tahmin ettiğiniz gibi oldukça zordur. Okul hayatı, iş hayatı, sosyal hayat derken örnekleri istediğiniz gibi arttırabilirsiniz. Fakat artık çağımızda sanal hayat olarak da adlandırabileceğimiz bir ortam mevcut. Gerçek hayatta kötü insanları tanımak ve sevdiklerimizi onlardan uzak tutmak zor gibi görünse de bundan daha zoru ve tehlikelisi sanal hayatta sevdiklerinizi koruyabilmektedir. Sanal dünyada kötü niyetli kişiler; farklı kişilik, isim ve resimlerle sevdiklerinizin karşısına çıkarak onları gerçek hayata göre daha kolay bir şekilde kandırabilir. Tam bu noktada Facebook, özellikle cinsel suçlardan hüküm giymiş kişilerin sosyal ağını kullanmasına izin vermemektedir.

Facebook sosyal paylaşım sitesinde, cinsel suçlardan hüküm giymiş bir profili tespit edip ispatladığınızda, şikayet etmeniz halinde hesap anında kapatılır. Hesabın kapatılabilmesi için konuyu belgeler ile kanıtlamanız gerekmektedir.

Hüküm giymiş bir cinsel suçluyu ihbar etmek için buraya tıklayınız.

Formun resmi aşağıda gösterilmiştir. Formda belirtilen kısımları dikkatli bir şekilde okuduktan sonra doldurunuz. Ispatlama açısından istenilen bağlantı veya belgelerden birini göndermeniz gerekmektedir.

facesuc

Etiketler: , , ,Bilgisayar Destek-Donanım Sorunları-3G Destek-Adsl Modem Kurulumu-Android Destek-E-posta hesabı oluşturma -Facebook Destek-Hotmail Üyelik Destek-ipad Destek-Casper tablet sıfırlama-Artes tablet sıfırlama-Desen kilidi unutma-İphone Destek Hattı-Laptop Destek-Pc Destek-Samsung Destek Hattı-Skype Destek Hattı-Facebook hesabı kurtarma-Sosyal Medya Destek-Teamviewer ne işe yarar-Mobil Destek Hattı-Teknoloji destek Hattı-Telefon Destek-Telefon fonksiyon ve uygulamaları-Telefonu yedekleme ve taşıma-Telefonla internete bağlanma-Twitter Destek hattı-Resim yedekleme-Veri yedekleme-Antivirüs Programı destek-Virüs Programları Destek-Windows 7 Destek-XP Kurulumu-Windows 8 sıfırlama-Windows 8 şifre sorunu-internet bağlantı destek-Modem destek- Adsl destek hattı- Smart tv bağlantı sorunları- Dvr port açma- Güvenlik kamerası port açma

>