iPhone5 satışa sunulduğu ilk hafta 5 milyon satıldı

Apple’ın yeni akıllı telefonu iPhone 5, piyasaya çıktığının ilk haftasında 5 milyon adetten  fazla satarak önemli bir rekora imza attı
14 Eylül’de ön-siparişi alınmaya başlanan ve bugüne kadar kullanıcılardan iki milyondan fazla talep alan iphone 5 modeli ile APPLE yeni rekorlara imza atmaya hazırlanıyor. Satışa sunulduğunun ilk haftasında  4 milyon satılan iPhone 4S ile kıyaslandığında yeni telefonun fazladan iki farklı ülkede daha satışa sunulduğunu da göz önünde bulundurmak gerekiyor.
Ekim ayının 28’inde 22 yeni ülkede daha lansmanı yapılıp satışa sunulacak olan iPhone 5 için, Apple’ın resmi satış sitesi de yoğun talep nedeniyle 3-4 hafta sonraya teslim tarihi veriliyor.
iPhone 4S’nin şimdilik gerisindeymiş gibi görünüyor olsa da iphone5 dünya genelinde yaygın satışa sunulduğunda iphone4 ü geri bırakacağına kesin gözüyle bakılıyor.
 
iPhone 5 te kullanılan yeni işletim sistemi iOS6 da önemli yenilikler göze çarpıyor. Apple dünyanın en iyi mobil işletim sistemi olarak lanse ettiği  iOS 6, bugüne kadar 100 milyona yakın cihaza kurulmuş durumda. IPhone 5’in satışa çıkmasıyla birlikte gerçekleştirilen performans testlerinde, cihazın genel olarak çok hızlı bir akıllı telefon olduğunu ortaya koyuyor. bunu sebebinin Apple tarafından geliştirilen A6 işlemcisi, üç çekirdekli GPU su ve yüksek bellek veri olduğu söylenebilir.Bilgisayar Destek-Donanım Sorunları-3G Destek-Adsl Modem Kurulumu-Android Destek-E-posta hesabı oluşturma -Facebook Destek-Hotmail Üyelik Destek-ipad Destek-Casper tablet sıfırlama-Artes tablet sıfırlama-Desen kilidi unutma-İphone Destek Hattı-Laptop Destek-Pc Destek-Samsung Destek Hattı-Skype Destek Hattı-Facebook hesabı kurtarma-Sosyal Medya Destek-Teamviewer ne işe yarar-Mobil Destek Hattı-Teknoloji destek Hattı-Telefon Destek-Telefon fonksiyon ve uygulamaları-Telefonu yedekleme ve taşıma-Telefonla internete bağlanma-Twitter Destek hattı-Resim yedekleme-Veri yedekleme-Antivirüs Programı destek-Virüs Programları Destek-Windows 7 Destek-XP Kurulumu-Windows 8 sıfırlama-Windows 8 şifre sorunu-internet bağlantı destek-Modem destek- Adsl destek hattı- Smart tv bağlantı sorunları- Dvr port açma- Güvenlik kamerası port açma

>