Kobi Uygulamaları Destek Hizmeti | 11820 Teknoloji Destek Hattı

Kobi Uygulamaları Destek Hizmeti

KOBİ Uygulamaları Destek Hizmeti,  bilgisayar teknisyenleri ve uzmanlarımızla KOBİ’ lere  bilgisayar, mobil, internet teknolojileri, yazılım ve donanım desteği sağladığımız hizmetimizdir.
KOBİ Uygulamaları Destek Hizmeti, faaliyet alanında bulunan kobilerin ihtiyaç duyduğu, nitelikli teknik destek açığını kapatmayı hedeflemektedir.
KOBİ Uygulamaları Destek Hizmeti, hizmeti kapsamında, Tekno ÇAĞRI, Tekno ERİŞİM, Tekno DESTEK, Tekno ÇÖZÜM hizmetlerinin en kapsamlı versiyonları ile hizmet verilmektedir. Tekno KOBİ üyelerimizin, profili, envanter yapısı, geçmiş çağrıları dikkate alınarak hizmet verilmektedir.
KOBİ Uygulamaları Destek Hizmeti, paketlerinin de, standart ve premium versiyonları mevcuttur. Premium versiyonda, kapsamlı bir Tekno DESTEK paketi ve Tekno ÇÖZÜM paketi, Tekno KOBİ hizmeti kapsamına eklenmiştir.
KOBİ Uygulamaları Destek Hizmeti, üyesi işyerleri, kendi teknik elemanlarını barındırmak yerine, teknoloji ile ilgili her türlü desteği, Teknosor’dan alabilirler. Veya, mevcut personelini destekleyecek şekilde Tekno KOBİ hizmetinden faydalanabilirler.
KOBİ Uygulamaları Destek Hizmeti, üyesi işyerleri teknoloji satın almalarında, teknoloji kullanımlarında veya teknoloji ile ilgili sorun yaşadıklarında ve hatta kapsamlı bir çözüme ihtiyaç duyduklarında Tekno KOBİ hizmetini yanlarında bulacaklardır.

Bilgisayar Destek-Donanım Sorunları-3G Destek-Adsl Modem Kurulumu-Android Destek-E-posta hesabı oluşturma -Facebook Destek-Hotmail Üyelik Destek-ipad Destek-Casper tablet sıfırlama-Artes tablet sıfırlama-Desen kilidi unutma-İphone Destek Hattı-Laptop Destek-Pc Destek-Samsung Destek Hattı-Skype Destek Hattı-Facebook hesabı kurtarma-Sosyal Medya Destek-Teamviewer ne işe yarar-Mobil Destek Hattı-Teknoloji destek Hattı-Telefon Destek-Telefon fonksiyon ve uygulamaları-Telefonu yedekleme ve taşıma-Telefonla internete bağlanma-Twitter Destek hattı-Resim yedekleme-Veri yedekleme-Antivirüs Programı destek-Virüs Programları Destek-Windows 7 Destek-XP Kurulumu-Windows 8 sıfırlama-Windows 8 şifre sorunu-internet bağlantı destek-Modem destek- Adsl destek hattı- Smart tv bağlantı sorunları- Dvr port açma- Güvenlik kamerası port açma