Msn Live Messenger, Skype, Facebook Görüntülü Görüşme Sorunu.

Msn messenger Skype Facebook görüntülü konuşma sorunu ve bağlantı Sorunları. Kameralı sohbet sorunu;

Bilgisayarlarımızda  ilk olarak MSN messenger programı ile kullanmaya başladığımız görüntülü sohbet özelliği artık Skype ve Facebook’ta da sıklıkla kullanılmaya başlandı. Görüntülü konuşma özelliği, sosyal medyada yenilik  üzerine yenilik getiren Facebook un en çok kullanılan özelliklerinden biri haline geldi.  Facebook ta artık kamera açarak arkadaşlarınız ile görüntülü görüşme yapmak mümkün. Kullanıcılar görüntülü chat sohbet olanağı ile Facebook  üzerinden yakınları ve arkadaşları ile anlık görüntülü iletişim kurabilmekteler. Önceleri daha çok sesli görüşmelerde yaygın olarak kullanılan Skype programı da artık, Windows, Mac ve Mobil işletim sistemlerinde, Skype üzerinden ücretsiz olarak arkadaşlarınıza sesli ve görüntülü görüşmeler yapmanıza imkan vermektedir.

  

 

Günümüzde çok yaygın olarak görüntülü görüşme özelliğini kullananlar, aynı zamanda çeşitli sorunlarla karşılaşmaktalar. Aşağıda bazı örneklerini görebileceğiniz gibi görüntülü görüşme sırasında karşılaşılan sorunlar çok değişiklikler göstermektedir.

MSN Live Messenger,  Skype ve Facebook ta Sık Karşılaşılan Bazı Sorunlar;

 • Web kameram normal olarak gayet düzgün çalışıyor, fakat Msn messenger ile görüntülü arama yaparken kesintiye uğruyor ve görüntülü arama davetiniz iptal edildi, hatası alıyorum.
 • Bir haftadır messengerle görüntülü görüşme yapamıyorum. görüntülü konuşmayı başlat dediğim anda  “messenger bir hata ile karşılaştı kapatılması gerekiyor” diye bir uyarı geliyor.
 • Facebookda görüntülü konuşurken benim görüntüm gidiyor karşıdakinin görüntüsü gelmiyor birkaç farklı kişiyle de denedim sorun devam ediyor, ne yapmam gerekir?
 • Skype ile bilgisayardan galaxy s3 telefonla görüşmek istedik ama sesimizin karşılıklı gittiği halde bir türlü görüntüyü alamadık, neden olabilir?
 • Windows 7 de chrome tarayıcı ile facebooktan görüntülü konuşma yapacağım zaman yazılımın geçici olarak  kullanılamadığına ilişkin bir hata veriyor. Çözümü var mıdır?
 • Msn live messenger araçlar menüsünden ses ve görüntü kurulumu yap dediğimde sorunsuz kamerayı görebiliyorum fakat konuşma penceresinde görüntülü arama butonunu göremiyorum, sebebi nedir?
 • Msn Live Messenger ın son sürümünü yükledim, fakat webcam im açılmıyor hata veriyor, bu sorun nasıl giderilir?
 • Facebook ta arkadaşlarımla görüntülü konuşma yaparken bir süre sonra görüntü donuyor ve tarayıcı kapanıyor çözümü nedir?
 • Android telefonum üzerinden skype’ta görüntülü konuşma yaparken karşı tarafa sesim gidiyor, karşı tarafın sesi bana gelmiyor. Görüntüde sorun yok fakat karşı tarafın sesini alamıyorum neden olabilir?
 • Live messenger da görüntülü konuşma açınca kısa bir süre sonra görüntü donuyor ve messenger kapanıyor sebebi nedir?
 • Skype üzerinden bilgisayardan galaxy s3 telefonla görüşmek istedik ama sesimizin karşılıklı gittiği halde bir türlü görüntü açamadık çözümü nedir?

Buna benzer birçok sorunla kullanıcılar günlük olarak sıklıkla karşılaşmaktadır, 11820 Teknoloji Destek Hattı olarak, Uzman ve Tecrübeli kadromuz ile sorunlarınızı mümkün olduğunca kısa sürede tesbit edip çözüm üretmekteyiz.
Msn Windows Live messenger, Skype ve Facebook üzerinden görüntülü görüşme ile ilgili sorunlarınızı çözmek için haftanın 7 günü 11820 Teknoloji Destek Hattı olarak hizmetinizdeyiz.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Bilgisayar Destek-Donanım Sorunları-3G Destek-Adsl Modem Kurulumu-Android Destek-E-posta hesabı oluşturma -Facebook Destek-Hotmail Üyelik Destek-ipad Destek-Casper tablet sıfırlama-Artes tablet sıfırlama-Desen kilidi unutma-İphone Destek Hattı-Laptop Destek-Pc Destek-Samsung Destek Hattı-Skype Destek Hattı-Facebook hesabı kurtarma-Sosyal Medya Destek-Teamviewer ne işe yarar-Mobil Destek Hattı-Teknoloji destek Hattı-Telefon Destek-Telefon fonksiyon ve uygulamaları-Telefonu yedekleme ve taşıma-Telefonla internete bağlanma-Twitter Destek hattı-Resim yedekleme-Veri yedekleme-Antivirüs Programı destek-Virüs Programları Destek-Windows 7 Destek-XP Kurulumu-Windows 8 sıfırlama-Windows 8 şifre sorunu-internet bağlantı destek-Modem destek- Adsl destek hattı- Smart tv bağlantı sorunları- Dvr port açma- Güvenlik kamerası port açma

>