Uzak bağlantı ve Uzaktan Destek Nedir?

Günümüzde artık yaygınlaşmaya başlayan uzak bağlantı ve uzaktan destek hizmeti 11820 tarafından en kaliteli şekilde müşterilerine sunulmaktadır. Bu hizmet türünde internet üzerinden birkaç saniye içerisinde herhangi bir bilgisayar, notebook, apple macintosh ve Samsung android tabletler ile bağlantı kurulabilir. Bağlanılan cihazı sanki karşısında oturuyormuş gibi uzaktan kontrol edilere destek hizmeti verilebilmektedir.

Uzak bağlantı programı, AES  Session Encoding (256 Bit) ve RSA Public Private Key Exchange temelinde tam korumalı güvenli bir şifreleme ile çalışır. Program müşteriye özel bir ID ve Şifre oluşturarak bağlantının güvenli bir ortamda kurulmasını sağlar. Uzak bağlatı programı bilgisayarınızda  kurulumsuz olarak çalışır ve hizmet alındıktan sonra güvenli bir şekilde silinebilir.

Uzaktan bağlantı ile destek hizmetinin amacı, müşterinin işlem yapmakta zorlandığı ve yetersiz kaldığı durumlarda, destek uzmanına yetki vererek gereken işlemlerin kısa sürede yapılmasını ve destek süresinin azalmasını sağlamaktır. Uzak bağlantı destek uzmanının destek programı vasıtası ile müşterinin bilgisayar yada mobil cihazını uzaktan kontrol edebilmesine imkan verir. Destek uzmanının yaptığı işlemler kullanıcı tarafından da görsel olarak ve ses bağlantısı ile izlenebilir ve uygulanan adımlar müşteriye açık olarak gösterilir. Bu yönüyle uzak bağlantı aynı zamanda müşterinin tecrübe ve bilgi kazanmasını da sağlamaktadır.

 

 

 

Etiketler: , , , , , , , , ,Bilgisayar Destek-Donanım Sorunları-3G Destek-Adsl Modem Kurulumu-Android Destek-E-posta hesabı oluşturma -Facebook Destek-Hotmail Üyelik Destek-ipad Destek-Casper tablet sıfırlama-Artes tablet sıfırlama-Desen kilidi unutma-İphone Destek Hattı-Laptop Destek-Pc Destek-Samsung Destek Hattı-Skype Destek Hattı-Facebook hesabı kurtarma-Sosyal Medya Destek-Teamviewer ne işe yarar-Mobil Destek Hattı-Teknoloji destek Hattı-Telefon Destek-Telefon fonksiyon ve uygulamaları-Telefonu yedekleme ve taşıma-Telefonla internete bağlanma-Twitter Destek hattı-Resim yedekleme-Veri yedekleme-Antivirüs Programı destek-Virüs Programları Destek-Windows 7 Destek-XP Kurulumu-Windows 8 sıfırlama-Windows 8 şifre sorunu-internet bağlantı destek-Modem destek- Adsl destek hattı- Smart tv bağlantı sorunları- Dvr port açma- Güvenlik kamerası port açma

>