Yeni ticaret kanunu, web sitesi oluşturma zorunluluğu getiriyor.

2012 de yürürlüğe giren yeni ticaret kanunu,  kobi‘lere web sitesi kurma ve firma adına e-posta edinme zorunluluğu getiriyor. 2012 yıl sonundan itibaren kobilere sitelerini tamamlamaları için süre verilecek. Yeni düzenleme ile her kobi kendi web sitesine ve e-posta adresine sahip olması zorunlu olacak.

Yeni kanun ile birlikte artık küçük ve orta ölçekli tüm firmalar, internet aracılığı ile dünyaya açılmış ve elektronik ticarete entegre edilmiş olacak. Tüketici istediği firmanın bilgilerine internet ortamında kolaylıkla ulaşıp, gerektiğinde iletişim bilgilerini kullanarak firma ile irtibata geçebilecek. Ayrıca yatırımcılar, şirketlerin yönetim kurulu kararlarına ve ilanlarına web sitesi aracılığıyla ulaşması sağlanarak, şeffaflık ilkesi de tam manası ile hayata geçirilmiş olacak.

Kobiler arasında yapılan araştırma sonuçlarına göre Türkiye’deki kobilerin halen yüzde 70′ inin web sitesi, yüzde 65’inin de e-mail adresi bulunmamaktadır. Ticaret kanunu na göre tasarının yürürlüğe girmesinden itibaren 3 ay içinde internet sitesini hazırlamayan şirket yöneticileri, 6 aya kadar hapis ve 300 güne kadar adli para cezasına çarptırılacaktır.

11820 Teknoloji Destek Hattı olarak kendi alan adı ile web sitesi açmak ve email adresi edinmek isteyen tüm müşterlerimize destek vermekteyiz. Domain tescili ve hosting hizmetini wordpress.com üzerinden adınıza kayıt ederek, istediğiniz bir tasarım üzerinden sitenizi açmanızı sağlıyoruz. Sitenize istediğiniz zaman yönetici girişi yaparak, değişiklik yapabilirsiniz. Yine domain adınıza bağlı profesyonel bir gmail adresi almanızı sağlıyabiliriz. Siteniz tüm dünyada kullanılan wordpress platformunda, oldukça güvenli bir ortamda yayınlanmaktadır. Desteğe ihtiyacınız olduğunda, web sitenizle ilgili hertürlü değişikliği yapmak için 11820 yi arayabilirsiniz.

örnek wordpress temalarını görmek için,  http://theme.wordpress.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

11820 Teknoloji destek hattı’nı domain tescili, web sitesi oluşturma, e-mail adresi oluşturma, bilgisayar, internet ve  mobil cihazlar ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için arayabilirsiniz. Bilgisayar, teknoloji ve  internet ile ilgili konularda bizden destek alan müşterilerimizin yorumlarını okumak ve fikirlerinizi paylaşmak için facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 Örnek Sorular: Web sitesi oluşturmak. Kobiler için web sitesi ve e-posta zorunluluğu. Yeni ticaret kanununa göre web sitesi açma. Firma adına e-mail oluşturma. Kobilere web sitesi ve email açmak. Web sitesi nasıl açılır. Domain tescili nasıl yapılır. WordPress web sitesi açma domain tescil etme. Gmail eposta adresi oluşturma, Kobiler için web sitesi. Kobi e-posta oluşturma, kobiler için eposta. Kobi web sitesi. İşletmeler için web sitesi açmak. 

 

Etiketler: , , , , , , ,Bilgisayar Destek-Donanım Sorunları-3G Destek-Adsl Modem Kurulumu-Android Destek-E-posta hesabı oluşturma -Facebook Destek-Hotmail Üyelik Destek-ipad Destek-Casper tablet sıfırlama-Artes tablet sıfırlama-Desen kilidi unutma-İphone Destek Hattı-Laptop Destek-Pc Destek-Samsung Destek Hattı-Skype Destek Hattı-Facebook hesabı kurtarma-Sosyal Medya Destek-Teamviewer ne işe yarar-Mobil Destek Hattı-Teknoloji destek Hattı-Telefon Destek-Telefon fonksiyon ve uygulamaları-Telefonu yedekleme ve taşıma-Telefonla internete bağlanma-Twitter Destek hattı-Resim yedekleme-Veri yedekleme-Antivirüs Programı destek-Virüs Programları Destek-Windows 7 Destek-XP Kurulumu-Windows 8 sıfırlama-Windows 8 şifre sorunu-internet bağlantı destek-Modem destek- Adsl destek hattı- Smart tv bağlantı sorunları- Dvr port açma- Güvenlik kamerası port açma

>